יעל עומר

מנחת הורים בגישת אדלר ומנתחת התנהגות
טסט

קצת עליי

מזה 20 שנים מדריכת הורים, מומחית למיומנויות חברתיות והתנהגותיות סיימה בהצטיינות תואר שני בחינוך מיוחד מאוניברסיטת ת״א, לימודי תעודה בניתוח התנהגות מטעם הבורד האמריקאי ותעודת מדריכת הורים מטעם מרכז מיכל דליות.
בעלת Tenafly Therapy Group מרכז טיפולי דו-לשוני עברית ואנגלית ובית הספר בינלאומי להורות בו יעל מעבירה הדרכות הורים פרטניות, סדנאות והרצאות בנושאים של הורות והתפתחות הילדים.
כמו-כן בעלת בית ספר בינלאומי להכשרת מדריכות הורים בשיתוף מרכז מיכל דליות והמרכז הקליני של אוניברסיטת חיפה

שירותים שלי

הדרכת הורים

הדרכת הורים פרטנית להורים המעוניינים לשפר את האוירה בבית
$150

טיפול התנהגותי

טיפול התנהגותי אצל ילדים
$125

ייעוץ מיני

טיפול בטראומה מינית
$180

תאום פגישת ייעוץ

מה הורים אומרים

״הגענו ליעל מאד מבולבלים עם אתגרים שחווינו מול הילדות. יעל פשוט עשתה לנו סדר וראינו את השינוי באופן מיידי. הדרכת ההורים עם יעל עזרה לנו בנושאים שונים שנתקלנו בהם מול הבנות כמו מאבקי כח, שינה ואפילו הגמילה מהחיתולים עברה בקלות אחרי שהבנו מה אנחנו צריכים לשפר בהתנהלות שלנו מולן. אנחנו יכולים להגיד בבטחון מלא שבזכותה חזרנו להיות משפחה אוהבת ושמחה יותר. הטיפים וההדרכה שקיבלנו ממנה הולכים אתנו עד היום גם מול קשיים ואתגרים נוספים שחווים במהלך היום יום ויש לנו את הכלים להתמודד אתם בקלות רבה יותר.״

אורלי השמנד

"מאז שסיימתי את התכנית להכשרת מדריכות הורים בבית הספר הבינלאומי להורות של יעל עומר נפל לי אסימון על כמה הרווחתי מהשנה הכל כך מעשירה, מלמדת, מעניינת, מחבקת ומאתגרת הזאת. למדתי על עצמי, על הורות, על מהם הדברים החשובים והבסיסיים ביותר במערכת זוגית ומשפחתית. הכלים והידע הזה שנצברו לי לאורך השנה יעזרו בהתמודדות האישית שלי מול ילדיי ובמישור המקצועי כמובן. תודה על הזמינות והעזרה לאורך התקופה!!"

ענבר

״בסדנת הורים בגישת אדלר בהנחיית יעל עומר. קיבלנו כלים וביטחון בדרך כהורים ולמדנו איך לגרום לילדים לשתף פעולה במקום להילחם. חידדנו מה חשוב לנו כהורים עם הכוונה איך להעביר זאת גם לילדים שלנו. יעל העבירה את הסדנא בצורה מעניינת, אינטראקטיבית ויצירתית. כל מפגש הציף דילמות שאנו כהורים מתמודדים איתם על בסיס יומיומי והוצגו דוגמאות שעזרו לנו ליישם את הדברים אצלנו. נוצר חיבור אישי עם המשתתפים שאיפשר שיתוף חוויות, התייעצות ותמיכה אמיתית. ממליצה להירשם לסדנא כזוג, זה מייצר שפה משותפת, אחידות בחשיבה ובהתנהגות, דיון פתוח על ענייני הורות וגם זמן איכות.״

שיראל דוכס

צרו קשר עם המומחה

נשמח לשמוע מכם… אז, תתקשרו, תשלחו איזה
מייל נחמד או מלאו את הטופס, וניצור עמכם קשר בהקדם…