הדרכת הורים

הדרכת הורים פרטנית​

הדרכת הורים פרטנית הינה הדרכה אישית הממוקדת בנושא אחד או יותר בו הורים נדרשים לייעוץ והדרכה במטרה לשפר את היחסים וההתנהגויות של ילדיהם.

בהדרכת ההורים הפרטנית ההורים מקבלים יחס אישי והתהליך הינו קצר מועד, ממוקד ומטרתו לתת להורים כלים פרקטיים בסוגיות הוריות שונות.

בית הספר משלב בין הגישה ההתפתחותית התנהגותית לבין גישת אדלר.

השיטה מבססת זיהוי וניתוח מדוייק של מקור ההתנהגות של הילדים ושל ההורים, ומתאימה כלים פרקטיים ונגישים – לפי המאפיינים של כל משפחה. שילוב זה יוצר עבורכם פתרונות אפקטיביים בהתמודדות היומיומית עם הילדים שלכם.

הסוגיות בהם הורים פונים להדרכה:

ההדרכה מועברת על-ידי יעל עומר או ע״י אחת מהיועצות במרכז, במפגש אישי בקליניקה או באופן אינטרנטי.

מדריכות הורים של בית הספר

יעל עומר

יעל מזה 20 שנים מדריכת הורים, מנתחת התנהגות, מומחית להפרעות קשב וריכוז, וויסות חושי, לקות למידה.

בעלת תואר שני בחינוך מיוחד – מטעם אוניברסיטת ת״א ותעודת הוראה לגיל הרך ממכללת לוינסקי

מדריכת הורים בגישת אלפרד אדלר – מטעם מרכז מיכל דליות, ומדריכת הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז – מטעם המרכז של ד״ר רונית פלוטניק.

מנתחת התנהגות – מטעם אוניברסיטת ת״א, בשיתוף הבורד האמריקאי (כולל טיפול התנהגותי לילדים על הספקטרום האוטיסטי בגישת ABA).

יעל מעבירה הדרכות הורים פרטניות, סדנאות והרצאות בנושאים של הורות והתפתחות הילדים.
כמו-כן בעלת בית ספר בינלאומי להכשרת מדריכות הורים בשיתוף מרכז מיכל דליות והמרכז הקליני של אוניברסיטת חיפה

הדס בן עמרם

מדריכת הורים בגישת אדלר. בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. מתגוררת במיאמי מזה 15 שנה, אמא לארבע בנות בגילאי 17, 14, 11 ו-3.

שרון גרוסברג​

מדריכת הורים בגישת אדלר, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית עם התמחות בטראומה. במהלך 7 השנים האחרונות, עבדה כעובדת סוציאלית בפנימיות לילדים שהוצאו מהבית בכפוף לצו משפטי, מטעם משרד הרווחה. כמו כן, הקימה את תחום ליווי בוגרי הפנימייה שכעת משרתים בצבא או סיימו אותו והחלו בעבודה או לימודים. במקביל, הנחתה משפחות אומנה וקומונות של שנת שירות בפנימייה ומחוצה לה. בשנתיים האחרונות, מנהלת את גרעין צבר בחוף המערבי ומתדבת בסניף ער”ן שנפתח זה מכבר בסיליקון וואלי. אמא לשלושה ילדים.